Doprava ZADARMO pri objednávke nad 40€ v rámci SR.

Zvýhodnená cena dopravy už od 5,8€ pri objednávke nad 40€ do zahraničia ( pri platbe v euro, v závislosti od konkrétnej krajiny).

Zvýhodnená cena dopravy už od 80 Kč pri objednávke nad 1100 Kč do Českej Republiky. Cena dopravy pre objednávky do 1100 Kč už od 130 Kč.

Zvýhodnená cena dopravy už od 5,8€ pri objednávke nad 40€ do zahraničia ( pri platbe v euro, v závislosti od konkrétnej krajiny).

Gua sha masážny kameň z fialového ametystu

Kameň Gua sha z fialového ametystu sa používa na relaxačnú masáž tváre.


  • Skladom
€17,99
Kategória: Kozmetické doplnky
 
Účinky:

Efekt stimulovanej cirkulácie, zdravšej pleti a celkového uvoľnenia je viditeľný ihneď po masáži ametystovým Qua sha kameňom, pričom výsledky v oblasti spevnenia tonusu pokožky vyžadujú dlhodobejšie a pravidlené  masírovanie týmto kameňom. Kameň gua sha je vyrobený z fialového ametystu, vysoko ceneného kryštálu. Vzhľadom na špecifickosť a originalitu samotného prírodného materiálu sa textúra kameňa a intenzita farby každého jednotlivého kameňa môžu líšiť.

 

Použitie:

S masážou začnite od ramien cez krk až na tvár. Nezabudnite predtým naniesť svoje obľúbené sérum, krém alebo olej. Jemne ťahajte kameň gua sha od ramena ku krku. Keď sa dostanete do oblasti za uchom, masírujte krúživo na mieste. Rovnakými pohybmi kameňom prechádzajte cez okraje od stredu brady k lícam, potom od nosa k spánkom. Najvyššie body masírujte opäť na mieste. Otočte kameň a jemne potiahnite rovný okraj od korienkov nosa k pokožke hlavy. Ak chcete, aplikujte zvyšok starostlivosti. Gua sha umyte vo vlažnej vode a odložte na ďalšie použitie. Pre chladivý efekt ochlaďte kameň pred masážou v chladničke.

 

Poznámka:

Rozmery kameňa sú cca 8,0 x 5,5 x 0,8 cm. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.