Doprava ZADARMO pri objednávke nad 40€ v rámci SR.

Zvýhodnená cena dopravy už od 5,8€ pri objednávke nad 40€ do zahraničia ( pri platbe v euro, v závislosti od konkrétnej krajiny).

Zvýhodnená cena dopravy už od 80 Kč pri objednávke nad 1100 Kč do Českej Republiky. Cena dopravy pre objednávky do 1100 Kč už od 130 Kč.

Zvýhodnená cena dopravy už od 5,8€ pri objednávke nad 40€ do zahraničia ( pri platbe v euro, v závislosti od konkrétnej krajiny).

Ako sa Olival dostal na Slovensko

Príbeh chorvátskej značky Olival začal  na dovolenke. Silvia bola s produktmi tejto prírodnej kozmetiky taká spokojná, že sa rozhodla ich priniesť aj vám, našim zákazníkom. A verte, že to nebolo dlhé rozhodovanie, lebo sú jednoducho úžasné.

 
 
Môj príbeh s Olival kozmetikou sa začal písať v roku 2014 na dovolenke v Chorvátsku. Opaľovací krém, ktorý som si kúpila na Slovensku mi nevyhovoval, pretože zanechával škvrny na mojich plavkách a ťažko sa roztieral. Mala som ho plné zuby a rozhodla som sa kúpiť si nový a tak som zašla do lekárne v mestečku, kde sme trávili dovolenku. Požiadala som pani pri pulte, aby mi odporučila dobrý opaľovací krém. Podala mi produkt značky Olival a povedala mi, že je to ich domáca značka a určite budem spokojná.
 
Už pri prvom použití som si všimla, že krém má veľmi dobrú konzistenciu a ľahko sa roztiera. Na druhý deň po použití som zistila, že mám pekne do hneda opálené nohy. Vždy som s ich opálením mala problém a zrazu začínali mať farbu. Najprv som zásluhu nepripisovala môjmu novému krému, myslela som si, že je to zásluhou už niekoľkodňového opaľovania a moja pokožka až teraz začala reagovať. Až keď bolo moje opálenie zo dňa na deň krajšie a intenzívnejšie, vtedy som si uvedomila, že Olival krém na opaľovanie je perfektný.
 
Nasledujúci rok prišlo ďalšie leto a pred dovolenkou som si uvedomila, že mi chýba dobrý opaľovací krém. Žiaľ, to leto sme Chorvátsko nenavštívili, takže som musela vydržať bez neho. Na jeseň sme však strávili jeden deň v Zadari a tam som si nakúpila nielen opaľovací krém značky Olival, ale aj ich prírodnú kozmetiku určenú pre starostlivosť o telo a tvár, s ktorou som bola neskôr nadmieru spokojná.
 
Po čase som sa rozhodla priniesť túto kvalitnú kozmetiku na Slovensko, aby ste ju mali možnosť vyskúšať aj Vy a aby som ani ja nemusela chodiť za ňou do zahraničia. V Chorvátsku a okolitých krajinách je veľmi obľúbená a jej predaj neustále rastie. Značka má svoju tradíciu, na trhu je už viac ako 20 rokov.
 
Ak plánujete nezaťažovať svoju pokožku veľkým množstvom chemikálií a rozhodli ste sa ju radšej pohladiť darmi prírody, ste na dobrej adrese. Vyskúšajte naše výrobky a spokojnosť sa určite dostaví.
Prajeme Vám veľa pozitívnych skúseností s našou kozmetikou.
 
Vaša Silvia