Doprava ZADARMO pri objednávke nad 40€ v rámci SR.

Zvýhodnená cena dopravy už od 5,8€ pri objednávke nad 40€ do zahraničia ( pri platbe v euro, v závislosti od konkrétnej krajiny).

Zvýhodnená cena dopravy už od 80 Kč pri objednávke nad 1100 Kč do Českej Republiky. Cena dopravy pre objednávky do 1100 Kč už od 130 Kč.

Zvýhodnená cena dopravy už od 5,8€ pri objednávke nad 40€ do zahraničia ( pri platbe v euro, v závislosti od konkrétnej krajiny).

Tvárový valček z fialového ametystu

Ametystový valček na tvár je určený na relaxačnú a regeneračnú masáž pokožky tváre a krku.


  • Skladom
€15,99
Kategória: Kozmetické doplnky
 
Účinky:

Niekoľkominútová masáž s ametystovým rollerom denne prispieva k lepšiemu prekrveniu pokožky, zmierňuje opuchy, osviežuje a tonizuje pleť, podporuje zdravú farbu a pomáha lepšie absorbovať kozmetický produkt v rámci kozmetickej rutiny. Na koncoch rollera sú valčeky rôznych rozmerov prispôsobené na širšie a užšie časti tváre, ako sú líca alebo spánky. Masážny roller je vyrobený z fialového ametystu, vysoko ceneného krištáľu. Vzhľadom na špecifickosť a originalitu samotného prírodného materiálu sa môže textúra kameňa a intenzita farby každého jednotlivého valčeka líšiť.

 

Použitie:

Pri masáži prejdite od ramien ku krku až na tvár. Pred samotnou masážou rollerom naneste obľúbené sérum, krém alebo ideálne olej ako Omega elixír. Valčekom jemne rolujte z ramena na krk. Keď sa dostanete do oblasti za uchom, masírujte v kruhu na mieste. Rovnakými valčekovými pohybmi prechádzajte jednotlivé časti tváre od stredu brady k lícam, potom od nosa k spánkom. Znova masírujte najvyššie body na mieste. Následne jemne potiahnite valček od koreňa nosa k pokožke hlavy, v strede a na každej strane. Širším koncom rollera masírujte krk, bradu, líca a čelo a užším koncom masírujte spánky a oblasť okolo očí. Ak chcete, aplikujte aj zvyšné produkty z kozmetickej rutiny (napríklad krém po sére). Pre chladivý efekt predchlaďte fialový ametystový masážny valček v chladničke.

Poznámka:

Rozmery maséra sú cca 14,5 6,0 x 2,0 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.