Doprava ZADARMO pri objednávke nad 45€ v rámci SR cez Packeta služby.

Zvýhodnená cena dopravy už od 50 Kč pri objednávke nad 1110 Kč do Českej Republiky.

Zvýhodnená cena dopravy už od 7,5€ pri objednávke nad 45€ do zahraničia ( pri platbe v euro, v závislosti od konkrétnej krajiny).

Tvárový valček z čierneho obsidiánu

Obsidiánový valček na tvár sa používa na uvoľňujúcu masáž tváre a krku.


  • Skladom
€11,99
Kategória: Kozmetické doplnky
 
Účinky:

Masáž s obsidiánovým rollerom prináša lepšie prekrvenie pokožky, zmiernenie opuchov, sviežu bezprostredne po masáži, pričom dlhodobé používanie môže zlepšiť celkový tón pleti. Na koncoch maséra sú rôzne široké valčeky, prispôsobené na širšie a užšie časti tváre, ako sú líca a spánky. Väčší valček má textúru s výstupkami. Valček je vyrobený z čierneho obsidiánu, vulkanického skla. Vzhľadom na špecifickosť a originalitu samotného prírodného materiálu sa môže textúra kameňa a intenzita farby každého jednotlivého valčeka líšiť.

 

Použitie:

Pri masáži rolujte valček od ramien ku krku až na tvár, samozrejme aplikujte pred masážou sérum, krém alebo olej. Rollerom jemne prechádzajte od ramien ku krku. Keď sa dostanete do oblasti za uchom, masírujte v kruhu na mieste. Rovnakými rolovaním prechádzajte jednotlivé časti tváre od stredu brady k lícam, potom od nosa k spánkom. Znova masírujte najvyššie body dlhšie na mieste. Jemne potiahnite valček od koreňa nosa k pokožke hlavy, v strede a aj na každej strane. Širším koncom rollera masírujte krk, bradu, líca a čelo a užším koncom masírujte spánky a oblasť okolo očí. Pre chladivý efekt nechajte chvíľu čierny obsidiánový masážny valček na tvár v chladničke.

Poznámka:

Rozmery maséra sú cca 14,5 6,0 x 2,0 cm.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.