Doprava ZADARMO pri objednávke nad 40€ v rámci SR.

Zvýhodnená cena dopravy už od 5,8€ pri objednávke nad 40€ do zahraničia ( pri platbe v euro, v závislosti od konkrétnej krajiny).

Zvýhodnená cena dopravy už od 80 Kč pri objednávke nad 1100 Kč do Českej Republiky. Cena dopravy pre objednávky do 1100 Kč už od 130 Kč.

Zvýhodnená cena dopravy už od 5,8€ pri objednávke nad 40€ do zahraničia ( pri platbe v euro, v závislosti od konkrétnej krajiny).

Novinka -15% s kupónom: LETO

SUPER TAN aplikačná rukavica

Rukavica SUPER TAN uľahčuje rovnomerné nanášanie samoopaľovacích prípravkov.


  • Skladom
€6,99
Kategória: Kozmetika na opaľovanie pre dospelých
Typ pleti: pre všetky typy pleti
 
Účinky:

Super Tan rukavica okrem rovnomerného nanášania samoopaľovacích prípravkov chráni vaše dlane pred škvrnami. Dá sa použiť viackrát. Po použití je potrebné ju vyprať v rukách mydlom a teplou vodou a pred ďalším použitím osušiť. Je mäkká, príjemná na dotyk a ľahko sa používa. Je ideálna na nanášanie samoopaľovacej peny SUPER TAN. Skladujte na suchom mieste.
Rozmery: 21,5 x 12,5 cm

 

Zloženie:

60% polyester, 30% špongia, 10% TPU

 

Použitie:

Pripravte pokožku s pílingom, ideálne 24 hodín pred použitím samoopaľovacej peny alebo mlieka. Potom naneste penu alebo mlieko rovnomerne pomocou rukavice z chodidiel na boky, brucho, ramená a krk. Venujte zvláštnu pozornosť záhybom a oblastiam členkov, kolien a lakťov. Po aplikácii rukavicu dôkladne vyperte s použitím mydla a teplej vody. Po 6 až 8 hodinách vývoja farby sa osprchujte. Udržujte opálený vzhľad pomocou mlieka alebo telovej peny opakovaným nanášaním.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.