Ako sa Olival dostal na Slovensko

Príbeh chorvátskej značky Olival začal  na dovolenke. Silvia bola s produktmi tejto prírodnej kozmetiky taká spokojná, že sa rozhodla ich priniesť aj vám, našim zákazníkom. A verte, že to nebolo dlhé rozhodovanie, lebo sú jednoducho úžasné.

 

Môj príbeh s Olival kozmetikou sa začal písať v roku 2014 na dovolenke v Chorvátsku. Opaľovací krém, ktorý som si kúpila na Slovensku mi nevyhovoval, pretože zanechával škvrny na mojich plavkách a ťažko sa roztieral. Mala som ho plné zuby a rozhodla som sa kúpiť si nový a tak som zašla do lekárne v mestečku, kde sme trávili dovolenku. Požiadala som pani pri pulte, aby mi odporučila dobrý opaľovací krém. Podala mi produkt značky Olival a povedala mi, že je to ich domáca značka a určite budem spokojná.  

 

Už pri prvom použití som si všimla, že krém má veľmi dobrú konzistenciu a ľahko sa roztiera. Na druhý deň po použití som zistila, že mám pekne do hneda opálené nohy. Vždy som s ich opálením mala problém a zrazu začínali mať farbu. Najprv som zásluhu nepripisovala môjmu novému krému, myslela som si, že je to zásluhou už niekoľkodňového opaľovania a moja pokožka až teraz začala reagovať. Až keď bolo moje opálenie zo dňa na deň krajšie a intenzívnejšie, vtedy som si uvedomila, že Olival krém na opaľovanie je perfektný.  

 

Nasledujúci rok prišlo ďalšie leto a pred dovolenkou som si uvedomila, že mi chýba dobrý opaľovací krém. Žiaľ to leto sme Chorvátsko nenavštívili, takže som musela vydržať bez neho. Na jeseň sme však strávili jeden deň v Zadari a tam som si nakúpila nielen opaľovací krém značky Olival, ale aj ich prírodnú kozmetiku určenú pre starostlivosť o telo a tvár, s ktorou som bola neskôr nadmieru spokojná.  

 

Po čase som sa rozhodla priniesť túto kvalitnú kozmetiku na Slovensko, aby ste ju mali možnosť vyskúšať aj Vy a aby som ani ja nemusela chodiť za ňou do zahraničia. V Chorvátsku a okolitých krajinách je veľmi obľúbená a jej predaj neustále rastie. Značka má svoju tradíciu, na trhu je už takmer 30 rokov.  

 

Ak plánujete nezaťažovať svoju pokožku veľkým množstvom chemikálií a rozhodli ste sa ju radšej pohladiť darmi prírody, ste na dobrej adrese. Vyskúšajte naše výrobky a spokojnosť sa určite dostaví. Prajeme Vám veľa pozitívnych skúseností s našou kozmetikou.  

 

Vaša Silvia