Doprava ZADARMO pri objednávke nad 40€ v rámci SR.

Zvýhodnená cena dopravy už od 5,8€ pri objednávke nad 40€ do zahraničia ( pri platbe v euro, v závislosti od konkrétnej krajiny).

Zvýhodnená cena dopravy už od 80 Kč pri objednávke nad 1100 Kč do Českej Republiky. Cena dopravy pre objednávky do 1100 Kč už od 130 Kč.

Zvýhodnená cena dopravy už od 5,8€ pri objednávke nad 40€ do zahraničia ( pri platbe v euro, v závislosti od konkrétnej krajiny).

Nefritový valček

Jedinečný pomocník na zapracovanie sér či masáž tváre, s ktorým bude vaša pleť ešte žiarivejšia.


  • Skladom
€7,99
Kategória: Kozmetické doplnky
 
Účinky:

Obojstranný valček na tvár (na jednej strane širší, na druhej užší), vyrobený z polodrahokamu nefrit, inak nazývaného aj čínsky jadeid, znižuje opuch tváre, extrahuje toxíny z tela a prináša harmóniu do energetického poľa osoby, ktorá ho používa. Aplikácia nefritovej masáže zlepšuje cirkuláciu krvi a spevňuje kontúry tváre. Pravidelné používanie valčeka znižuje výskyt akné v oblasti brady, čeľusti a v ostatných častiach tváre, kde sa toxíny najviac hromadia.

 

Použitie:

Najskôr dôkladne očistite tvár a krk a naneste sérum na pokožku tváre. Pomocou valčeka začnite masážou od krku až po pokožku hlavy. Používajte iba jeho samotnú hmotnosť, bez ďalšieho tlaku na valec. Opakujte 3 až 6-krát a potom prejdite do oblasti očí, kde potrebujete použiť menšiu, užšiu časť vášho valčeka. Venujte osobitnú pozornosť oblasti pier, kde taktiež použite jeho užšiu časť. Po masáži vyživte svoju tvár vhodným krémom.

 

Viac informácií o pozitívach používania nefritového valčeka nájdete v ČLÁNKU

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.